Shadow Defender 1.4.0.680 Multilingual – دانلود رایگان نرم افزار


Shadow Defender نرم‌افزاری کم‌نظیر جهت ایمن‌سازی سیستم‌عامل ویندوز است. چقدر در اثر فلش‌های آلوده به ویروس، یا اجرای برنامه‌های مشکوک سیستم شما مشکل پیدا کرده است؟ چندبار در اثر بی‌احتیاطی اطلاعات مهم خود را از دست داده‌اید؟ چند بار نرم‌افزاری که قبلا به درستی کار می‌کرده الان با خطا مواجه شده است؟ درست است که با آنتی‌ویروس‌ها می‌توان تا حدودی میران آسیب‌پذیری سیستم را افزایش داد و یا بعد از نابودی اطلاعات، با استفاده از نرم‌افزارهای بازیابی داده بخشی از اطلاعات را بازیابی کرد. اما خوب می‌دانیم که این راه‌حل‌ها ابتدایی و پیش‌ پا افتاده‌ هستند. در بین نرم‌افزارهای پشتیبان‌گیری، Shadow Defender مکانیزم جالبی برای محافظت از سیستم دارد.

این برنامه بعد از نصب از وضعیت سالم سیستم یک ایمیج کامل میگیرد و در مکانی حافظت شده و امن نگه‌داری می‌کند؛ جایی که دست هیچ بدافزاری به آن نمی‌رسد. بعد از این کار تمامی عملیات نوشتن روی دیسک به صورت مجازی انجام شده و هر زمانی که با مشکلی مواجه شدید، با یک ریست و بازیابی به آخرین ایمیجی که تهیه کرده‌اید همه چیز به روزهای آرام اول باز می‌گردد.

این روش بسیار بهتر از سایر راه‌حل‌ها عمل می‌کند و عملیات بازیابی نیز با سرعت بالاتری انجام می‌شود. پس با وجود این برنامه خیالتان راحت است. آسوده وبگردی کنید، هر نرم‌افزاری که دوست داشتید نصب کنید و نگران خرابی سیستم‌عامل هم نباشید. فقط حواستان باشد در درایوهایی که اسنپ‌شات یا ایمیج گرفته‌اید بهتر است اطلاعات حیاتی خود را قرار ندهید چون در هنگام بازیابی اگر از آن‌ها ایمیج نگرفته باشید همه آنها حذف خواهد شد و احتمال بازیابی‌شان نیز بسیار کم خواهد بود.

امکانات و ویژگی‌های Shadow Defender:

  • جلوگیری از انواع خرابی‌ها (خرابی سیستم‌عامل، خرابی در اثر حمله ویروس و کرم و بدافزارها و …)
  • کاهش موثر هزینه و زمان نگهداری از سیستم‌ها (مناسب برای کافی‌نت و گیم‌نت)
  • گشت‌وگذار در فضای اینترنت با خیال راحت
  • کارکرد آسان برنامه
  • بازیابی سریع سیستم به حالت سلامتی
  • و …

Minimum System Requirements

Operating System

Windows XP Home
Windows XP Professional
Windows Vista (32-bit)
Windows 7 (32-bit and 64-bit)
Windows 8 (32-bit and 64-bit)
Windows 10 (32-bit and 64-bit)

CPU 1 GHz or faster

RAM 1 GB or above

SPACE

Hard drive space requirements are 10 MB for program files
and 1 GB or more free space for each partiton in Shadow Mode

Shadow Defender

با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Shadow_Defender_1.4.0.680_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

3.9 مگابایت