Vero Surfcam 2018 R2 x64


Surfcam نرم افزاری برای مدلسازی دو بعدی و سه بعدی و ماشین کاری سی ان سی 2، 3، 4 و 5 محوره است. این نرم افزار قابلیت برنامه ریزی راحت ماشین ابزارهایی همچون دستگاه های CNC، دستگاه های فرز، تراش کاری و … را داراست. SURFCAM امکان مدلینگ و شبیه سازی تمامی پروسه های مرتبط با ماشین کاری را فراهم آورده است. مسیرهای کاری ماشین ابزارها را میتوان در بهینه ترین و پایدارترین حالت طراحی کرد. از مزیتهای این برنامه میتوان به امکان ماشین کاری 4 و 5 محوره آن اشاره کرد، همچنین امکان قطعه بندی تکه های تراش خورده توسط این برنامه فراهم است.

استفاده از این برنامه در دراز مدت باعث افزایش سودآوری و بهره وری خواهد شد. SURFCAM یکی از محصولات استراتژیک شرکت Vero Software در حوزه نرم افزارهای CAM میباشد که توازن مناسبی بین قابلیتها و سادگی استفاده از آن تدارک دیده است و همواره در تلاش بوده است تا این توازن را حفظ کند. محبوبیت محصولات خانواده SURFCAM باعث شده است تا طی 25 سال اخیر بر روی بیش از 26000 سیستم در سراسر دنیا مستقر شود. این برنامه به چندین زبان زنده دنیا (بیش از 15 زبان) ارائه شده است و کماکان به تعداد زبان های آن افزوده میشود.

امکانات و ویژگی های SURFCAM :

  • مدلسازی و شبیه سازی سه بعدی عملیات ماشین کاری و فرزکاری
  • رابط کاربری ساده و کاربردپذیر
  • امکان ماشین کاری 2، 3، 4 و 5 محوره
  • قابلیت انجام انواع عملیات ماشین کاری، فرزکاری، برشکاری و …
  • محاسبه مسیرهای کاری یا toolpath های بهینه
  • و …

SURFCAM Compatibility:

Minimum System Requirements:
Operating System: Windows 7, Service Pack 1, 64-bit
Processor: Duo Core II or higher
Memory: 8 GB RAM
Hard Disk Space: 8 GB Free
Video: 1 GB Windows XP DirectX® 11.0 or higher compatible display adapter capable of 1024×768 resolution in 32-bit color. (Note: Integrated graphics cards can degrade performance and are not recommended.)
DirectX: DirectX 11.0 (Loaded during the install if not available)
.NET Framework: .NET 3.5 (loaded via the internet during install if not available)

 

SURFCAM

نرم‌افزار را نصب کرده و پس از نصب یک بار ابزار مدیریت لایسنس Surfcam 2018 R1 License Manager را از منوی Start اجرا کنید و سپس ببندید. فایل لایسنس را درون پوشه‌ای که با نامی مثل N14–1NQPR3BL4WKMJCZ در مسیر پیش‌فرض C:ProgramDataVero SoftwareCLS ایجاد می‌شود کپی کنید. نرم‌افزار را اچرا کنید.

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 5 – 362 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

4.35 گیگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

no rating based on 0 votes