Loaris Trojan Remover 3.0.45.178 (x64) Multilingual


Loaris Trojan Remover نرم افزاری جهت حذف تروجانها از سیستم عامل ویندوز است. اسبهای تراوا، کرمها، تبلیغات مزاحم، اسپمرها و سایر بدافزارها مواردی هستند که شاید از چنگ آنتی ویروسها جان سالم به در ببرند. ولی کاربران هوشیار معمولا از یک لایه امنیتی دیگر نیز برای ایجاد سد دفاعی در سیستم خود استفاده میکنند. این سد دفاعی ابزارهای حذف تروجان است. بسیاری از آنتی ویروسها معمولا در هنگام برخورد با تروجانها نمیتوانند آنها را پاکسازی کنند. اینجاست که ابزاری مثل Loaris Trojan Remover به کمک کاربران می آید. این برنامه انواع و اقسام کرمها، اسپمرها، جاسوس افزارها، تبلیغات مزاحم را شناسایی و به راحتی حذف میکند. این برنامه تمامی فایلها و مناطق حساس ویندوز را حتی در هنگام لود شدن سیستم عامل بررسی میکند و فعالیت بدافزارهای احتمالی را به محض مشاهده آنها غیر فعال و فایلهای مخرب را حذف و یا قرنطینه میکند.

این نرم افزار هم به صورت استاندارد قادر به اسکن سیستم است و هم امکان انتخاب ناحیه مورد نظر برای اسکن در آن مقدور است. با نصب این برنامه دیگر خبری از تولبارهای مزاحم، تبلیغات پاپ آپ مزاحم در هنگام مشاهده صفحات اینترنتی نخواهد بود. گاهی اوقات صفحات اینترنتی به صورت خودکار به آدرسی دیگر تغییر پیدا میکنند. این رفتار مشکوک به احتمال بسیار بالایی ناشی از وجود بدافزارها بر روی سیستم شماست. با نصب این برنامه این فعالیتهای مشکوک متوقف خواهد شد و ویندوز همانند روزهای ابتدایی خود خواهد شد. برای بهبود حداکثری امنیت سیستم در مقابل ویروسها و تروجان و سایر بدافزارها توصیه میکنیم همیشه از آخرین نسخه این برنامه ها استفاده کنید و به صورت مرتب اقدام به آپدیت بانک اطلاعاتی آنها کنید تا همیشه در مقابل جدیدترین تهدیدهای امنیتی محفوظ و ایمن باشید.

امکانات و ویژگی های Loaris Trojan Remover:

  •  ظاهر زیبا و ساده با مراحل آسان
  • حذف انواع جاسوس افزارها، کرمها، تبلیغات مزاحم و توقف رفتارهای مشکوک
  • اسکن قدرتمند نواحی حساس ویندوز در هنگام بالا آمدن ویندوز
  • امکان توقف و یا حذف بدافزارها در هنگام شناسایی
  • اسکن خودکار و یا دستی
  • بررسی لحظه به لحظه اطلاعات ورودی و خروجی بر روی دیسک و گزارش تهدیدهای بالقوه
  • امکان حذف بدافزارهای موجود در فلش مموری ها، کارتهای حافظه و سایر رسانه های ذخیره سازی
  • و …

Windows 10 32/64 bit
Windows 8 32/64 bit
Windows 7 32/64 bit
Windows Vista 32/64 bit
Windows XP 32/64 bit
Windows 2K

http://mathdl.ir/wp-content/uploads/2018/04/ltr_scr_bigger.png

 

نسخه 3:

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

نسخه 2:

برنامه را نصب کرده و فایل Keygen را در محل نصب برنامه کپی و با Run as administrator اجرا کنید. روی Patch کلیک کرده و پس از اعمال پچ، روی Generate کلیک کرده و برنامه را با سریال و ایمیل دلخواه رجیستر کنید.

دانلود Loaris_Trojan_Remover_3.0.45.178_x64_Multilingual

دانلود Loaris_Trojan_Remover_2.0.43.127_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

64 مگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

no rating based on 0 votes