ReviverSoft Driver Reviver 5.25.6.2 Multilingual


Driver Reviver ابزاری مفید برای بروزرسانی و نصب درایورهای جدید سیستم است. این برنامه به سادگی در 4 گام تمامی درایورهای شما را بروزرسانی میکند. گام اول اسکن سیستم است، در این مرحله تمامی سخت افزارهای سیستم شناسایی شده، نسخه فعلی درایورها مشخص میشود و نسخه جدیدتر این درایورها به صورت آنلاین در بانک اطلاعات برنامه جستجو میشود. در گام دوم نتیجه بررسی ها نمایش داده میشود، در همین مرحله اطلاعات کامل درایور بعلاوه عمر درایور نمایش داده میشود. مثلا یک درایور را ممکن است مدت زیادی بروز نکرده باشید در این قسمت به عنوان یک درایور قدیمی شناخته میشود.

درایورهایی که میخواهید آپدیت شوند را در همین گام انتخاب میکنید و در گام سوم تمامی موارد انتخاب شده دانلود میشود. و در نهایت گام آخر نصب درایورهای دانلود شده است که به صورت خودکار این کار انجام خواهد شد. بعضی از درایورها مانند کارت صدا و یا کارت گرافیک بعد از نصب نیازمند راه اندازی مجدد سیستم هستند که در صورت درخواست برنامه بهتر است این کار را انجام دهید و به تاخیر نیندازید. در این برنامه قابلیت بکاپ گیری از درایورها نیز وجود دارد.

در این صورت هر موقع فایلهای مربوطه حذف شد و یا درایور مورد نظر با مشکل موجه شد میتوانید با بازیابی این بکاپ مشکل را حل کنید. آپدیت خودکار درایورها توسط این دسته از نرم افزار باعث صرفه جویی زیادی در زمان میشود و علاوه بر آن دقت بالاتری نیز نسبت به آپدیت دستی خواهند داشت. یکی از اشتباهات رایج در نصب درایورها مخصوصا برای کاربران مبتدی، دانلود نسخه اشتباه درایور است. نصب اشتباه یک درایور نامناسب معمولا باعث مشکلات عدیده ای میشود. برای جلوگیری از این نوع اشتباهات استفاده از این نرم افزار میتواند بسیار راه گشا باشد.

Driver Reviver SYSTEM REQUIREMENTS

300MHz or higher processor | 256 MB of RAM | 22 MB of hard disk space

Driver Reviver

در فایل Readme.txt آورده شده است.

دانلود ReviverSoft Driver Reviver_5.25.6.2 Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

16 مگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

3 based on 1 votes