PTC Creo 5.0 F000 / 4.0 M040 x64 + HelpCenter


شرکت PTC با معرفی PTC Creo و فناوری‌های به هم پیوسته‌اش، امکان کار با هر ابزار طراحی رایانه‌ای (CAD)، ارائه‌ی ابزارهای جدید در جهت توسعه‌ی مفهوم توسعه و ساده کردن انجام طراحی‌ها را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

نرم‌افزار PTC Creo 3.0 و فناوری UniteTM، به طور خاص توانایی استفاده از فایل‌های CAD از سیستم‌های مختلف را در محیط نرم‌افزار می‌دهد. PTC Creo 3.0 همچنین از طریق ابزار طراحی مفهوم یک‌پارچه و قدرتمندش انجام هرنوع طراحی‌ انتزاعی در محیطی با جزئیات طراحی فراوان را به کاربر می‌دهد. هدف از تمام این ابزارها، تمرکز کاربر بر روی خلاقیت و کیفیت بیشتر در طراحی‌اش است.

با قابلیت تبدیل داده‌ها در صورت نیاز، و فقط و فقط تبدیل داده‌ای که نیاز به تغییر دارد، شرکت‌ها در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی خواهند کرد. به بیانی دیگر، در شرایطی که تیم توسعه نیاز به استفاده از فرمت‌های دیگر CAD پیدا می‌کند، فناوری به هم پیوسته نرم‌افزار به طراحان امکان ساخت و حفظ طرح‌ها بین PTC Creo و دیگر داده‌های CAD را می‌دهد. این عمل امکان صرفه جویی در وقت با حفظ محیط طراحی و نرفتن به محیط دیگر برای ایجاد طرحی دیگر و بعد کنار هم قرار دادن طرح‌ها را به طراح می‌دهد.

فناوری استفاده شده در مجموعه‌ی PTC Creo :

فناوری متحد در PTC Creo به داده‌های نرم‌افزارهای CAD امکان استفاده مستقیم در ابزارهای Creo ParametricTM ،Creo DirectTM ،Creo SimulateTM و تنظیمات Creo ModelerTM را می‌دهد. در نتیجه، این ویژگی امکان یکی کردن طرح‌های CAD مختلف و آوردنشان به داخل محیط PTC Creo، به همان خوبی که در ابزارهای مختلف طراحی CAD می‌توان بر رویشان کار کرد را فراهم می‌آورد. این قابلیت، باعث صرفه‌جویی در زمان شده و کیفیت و رضایت را از اثر نهایی بالاتر می‌برد.

چطور استفاده از فناوری متحد باعث ترکیب موثر محیط CAD می‌شود:

این قابلیت، امکان استفاده از داده‌های CAD، در همان فرمت خودشان را در محیط نرم‌افزار فراهم می‌آورد.
در صورت نیاز و بدون هیچ تنظیم خاصی، به آسانی داده‌های موجود را به داده مورد استفاده در PTC Creo تبدیل می‌کند.
نیاز به تغییر کل بخش‌های طرح نیست؛ تنها همان قسمتی که نیاز به تغییرات دارد تبدیل می‌شود.

فناوری متحد از چه ابزارهای طراحی CAD پشتیبانی می‌کند:

بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار اضافی، فایل‌های نرم‌افزارهای SolidWorks، CATIA و NXTM را مستقیما و بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار اضافی در محیط PTC Creo باز کنید.
بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار اضافی، فایل‌های نرم‌افزارهای SolidWorks ،CATIA ،NX ،Solid Edge و Autodesk را به محیط نرم‌افزار وارد کنید.

 

نکات مجموعه‌ی نرم‌افزاری PTC Creo :

– برنامه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– این نرم‌افزار درواقع مجموعه‌ای از برنامه‌های طراحی مهندسی دو و سه‌بعدی، شبیه‌سازی، ریاضی و… را شامل می‌شود و نسخه‌ی مجتمع‌شده‌ی برنامه‌های PTC Creo Elements/Pro که نسخه‌های قبلی آن با نام Pro/ENGINEER عرضه می‌شد، ProductView ،CoCreate یا PTC Creo Elements/View و… می‌باشد.

– نرم‌افزار قدرتمند ریاضی PTC Mathcad Prime که نسخه‌ی کامل‌تر PTC Mathcad می‌باشد نیز در این مجموعه وجود دارد.

– مجموعه‌ی Help Centers نیز اضافه شد.

پیش‌نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، لیست سازگاری‌ها و… این نسخه را از این‌جا دریافت و مشاهده کنید.

 

ابتدا با نرم‌افزارهایی مثل DAEMON Tools یا UltraISO و یا PowerISO و از طریق درایو مجازی، ایمیج نرم‌افزار را Mount کرده و پوشه‌ی Crack را در درایوی کپی کنید. سپس فایل لایسنس را با Notepad اجرا کرده به‌جای تمام اعداد 00-00-00-00-00-00، عدد Host ID خود را وارد و ذخیره کنید؛ برای این کار از امکان Replace موجود در منوی Edit استفاده کنید. (Host ID دو نوع است که در این‌جا منظور همان MAC Address یا Physical Address کارت شبکه می‌باشد؛ برای به‌دست آوردن آن روی کارت شبکه دوبارکلیک کرده و سپس روی Details کلیک کنید، در پنجره‌ی نمایش‌داده‌شده عبارت روبه‌روی Physical Address بدون – و به‌شکل 12کاراکتری را وارد کنید. همچنین از طریق محیط CMD و واردکردن دستور getmac این مشخصه به‌دست می‌آید؛ راه ساده‌تر استفاده از ابزار مخصوص این‌کار، موجود در این‌جا می‌باشد.)

اکنون با واردکردن عبارت Environment Variable در منوی Start و کلیک روی Edit environment variables for your account به این قسمت از تنظیمات ویندوز رفته و در بخش System variables روی New کلیک کرده و موارد زیر را وارد و ذخیره کنید:

Variable name: PTC_D_LICENSE_FILE

Variable value: C:PTCLicense_DownLoadLy.iR.dat

! بخش دوم مسیر فایل لایسنس را نشان می‌دهد که دلخواه است.

با اجرای فایل Setup_DownLoadLy.iR.exe شروع به نصب نرم‌افزار کرده و Install new software را انتخاب کنید. در مرحله‌ی لایسنس درصورتی که در بخش Source و در قسمت License Summary، مسیر لایسنس شناسایی نشده بود، ابتدا روی + کلیک کرده و سپس فایل لایسنس را به قسمت مشخص‌شده کشیده و رها کنید؛ وضعیت لایسنس باید Available باشد.

در مرحله‌ی بعد برنامه‌های مورد نیاز را انتخاب کرده و نصب را تکمیل کنید.

اکنون فایل Patch_DownLoadLy.iR.exe را با Run as administrator اجرا کرده و روی …Look For کلیک کنید. به مسیر پیش‌فرض زیر را رفته و دوباره روی Look For کلیک کنید:

C:Program FilesPTCCreo 3.0M040Common Files

روی START کلیک کرده و منتظر شوید تا پیام انجام‌شدن عملیات را دریافت کنید.

درصورتی که برنامه‌ی PTC Creo 3.0 M040 Distributed Services Manager را نصب کرده‌اید اعمال بالا را برای مسیر زیر انجام دهید:

C:Program FilesPTCCreo 3.0Distributed Services Manager

و درصورت نصب برنامه‌ی PTC Mathcad Prime 3.0 ابتدا مانند مرحله‌ی بالا مسیر زیر را اعمال کنید:

C:Program FilesPTCMathcad Prime 3.0

سپس برنامه را اجرا کرده و پس از نمایش پنجره‌‌ی مربوط به لایسنس، گزینه‌ی Configure product to use existing license را انتخاب کنید. در مرحله‌ی بعد گزینه‌ی File را انتخاب نموده و فایل License_DownLoadLy.iR.dat را وارد کنید. نهایتا روی Configure License و سپس Exit کلیک کنید.

! پس از نصب نرم‌افزارها، نباید نام یا محل فایل لایسنس تغییر کند.

PTC Creo 5.0 F000 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 5 – 142 مگابایت

PTC Creo 5.0 F000 HelpCenter

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 333 مگابایت


PTC Creo 4.0 M040 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 5 – 163 مگابایت

PTC Creo 4.0 M040 HelpCenter

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 766 مگابایت


PTC Creo 3.0 M160 x86

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 686 مگابایت

PTC Creo 3.0 M160 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 4 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 5 – 94 مگابایت

PTC Creo 3.0 M160 HelpCenter

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 262 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

نسخه‌ی 32 بیتی: 3.55 گیگابایت

نسخه‌ی 64 بیتی: 3.85 گیگابایت

مرکز راهنما: 1.25 گیگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

no rating based on 0 votes