Golden Software Surfer 15.5.382 x64


Golden Software Surfer نرم افزاری کارآمد برای مدلینگ و نقشه برداری سه بعدی از داده هاست. این برنامه به صورت گسترده ای برای مدلسازی عوارض زمین، نقشه برداری و سه بعدی سازی عمق دریا، آنالیز سطوح زمینی و زیر سطحی، مدلسازی و بصری سازی حوزه های آبخیز و … استفاده میشود. در واقع این برنامه اطلاعات خام ورودی XYZ را به نقشه های سه بعدی قابل چاپ تبدیل میکند. یکی از مزیت های این برنامه در مقابل سایر رقبا تکنیک های شبکه بندی متنوع و انعطاف پذیری زیاد در تغییر پارامتریک شبکه بندی ها میباشد.

در این برنامه شما میتوانید اطلاعات شبکه بندی سایر فرمتهای از جمله فایلهای USGS, DEM و ESRI نیز وارد کنید. نقشه نهایی در این برنامه کاملا به صورت سه بعدی است و تمامی پستی و بلندی ها با رنگهای مختلف و به وضوح به نمایش گذاشته میشود. برای نمای بهتر حالت سه بعدی در قسمتهای لازم به صورت خودکار سایه گذاری نیز انجام میشود. شما میتوانید نقشه های پایه را با سایر نقشه های که در لایه های اطلاعاتی دیگری تهیه شده با یکدیگر ادغام کنید و خروجی های گرافیکی بسیار غنی دریافت کنید. از آنجایی که خروجی این برنامه کاربرد بسیار زیادی در ارائه اطلاعات دارد، تقریبا تمامی قسمتهای پروژه به سلیقه شما قابل تغییر است و نتیجه کار باب میل شما خواهد بود. توصیه میکنیم در بین برنامه های نقشه برداری سه بعدی Golden Software Surfer را از قلم نندازید و حتما برای یکبار آن را تست کنید.

Golden Software Surfer Compatibility:

  • Windows Vista, 7, 8 (excluding RT), 10 or higher
  • 32-bit and 64-bit operation system support
  • 1024×768 or higher monitor resolution with minimum 16-bit color depth
  • At least 500 MB free hard disk space
  • At least 512 MB RAM

 

Golden Software Surfer

 

درمورد نسخه‌ی 15، پس از نصب، فایل Patch موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا و اعمال کنید؛ نرم‌افزار بدون زمان انقضا، فعال می‌شود.

در مورد نسخه‌ی 13 از یکی از دو Keygen موجود، برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.

دانلود Golden_Software_Surfer_15.5.382_x64

دانلود Golden Software Surfer_15 Full User’s Guide

دانلود Golden Software Surfer_13.6.618 x86 x64 (آخرین نسخه قابل نصب در ویندوز XP)

گذرواژه فایل(ها): Password: mathdl.ir

144 مگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

2 based on 2 votes